ne Baňková masáž a terapie, kurz baňkování - lokální aplikace

BUĎFiT - institut vzdělávání v regeneraci.

Masérský kurz baňková masáž pořádá masérská škola BUĎFiT. Poádáme rekvalifikační kurzy masáží s akreditaci MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: masážní baňky, skládací masérské stoly, masážní pomůcky a přístroje, masážní oleje atd.

Tento masérský kurz pořádáme ve dvou úrovních

1) Baňkování - baňková masáž a terapie

Na semináři Baňková masáž a terapie se dozvíte o historii baňkování, indikacích a kontraindikacích baňkování. Naučíte se různé techniky přikládání baněk, dozvíte se o odlišných účincích v závislosti na vedení tahu baňkou, její síle přisátí atd. Zkusíte si práci s více druhy baněk - se silikonovými baňkami, s umělými baňkami s odsáváním pomocí pumpy, ale zejména se naučíte pracovat se skleněnými (ohnivými) baňkami. V tomto dni se naučíte baňkovou masáž zad, beder a šíje. Dozvíte se také o užití této techniky v rámci tradiční čínské medicíny. Po zvládnutí semináře získáte základní i pokročilé dovednosti manipulace s baňkou a odborné znalosti pro provádění baňkové masáže a baňkování. Baňková masáž a terapie více informací...

2) Baňkování - baňková masáž a terapie

Baňkování – lokální aplikace (pokročilí) je určen pro maséry a fyzioterapeuty, kteří chtějí využít baněk a ušetřit tak své ruce a prsty. Jelikož baňky působí podtlakem, umí ze ztuhlých svalů odstraňovat mimo spazmů i nežádoucí látky či tekutiny (únavové látky, toxiny, stagnující neokysličenou krev). Baňkování lze velice úspěšně kombinovat s dalšími masážemi, zejména se základní regenerační masáží. Baňkování lokální aplikace více informací...
přikládání baněk - baňková masáž a terapie (baňky)

Velmi uznávaná starověká čínská metoda, známá již přes 3000 let. Baňky se přikládají na určená místa (reflexní zóny, akupunkturní body, a-shi zóny) nebo se používají k masáži. Tato technika je jedna z nejúčinnějších metod na onemocnění a problémy pohybového aparátu (ztuhlé svaly, partie zad a krku, bolesti zad apod.), ale i na onemocnění trávicího, dýchacího a pohybového aparátu.

Termíny masérského kurzu: Baňková masáž a terapie:

Tato akce nemá vypsaný žádny termín...
Legenda:
Praha Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Brno Ostrava
Pro základní popis termínu klikněte na název akce. Pro detailní popis kurzu klikněte na rozbalovací menu a na položku "Podrobné informace" nebo na symbol "oka".

Na kurz si vezměte: čísté světlé oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. Dostanete k dispozici masážní prostředky a baňky. V půběhu kurzu si budete moci zakoupit masážní baňky skleněné, skleněné s míčkem, čínské s ventilkem a další viz. BUĎFiT - internetový obchod.

BONUSY A SLEVY

Veškerý sortiment masážních a tělových baněk lze zakoupit v našem e-shopu OBCHOD.BUDFIT.INFO