ne Masérský kurz Čínská tlaková masáž

Masérský kurz Čínská tlaková masáž je vhodný pro maséry, fyzioterapeuty. Tento kurz rozšiřuje znalosti a techniky nejen masérů. Masérská škola pořádá masérské kurzy a odborné vzdělávání.

ČÍNSKÁ TLAKOVÁ (LINEÁRNÍ) MASÁŽ

akupunkturní a akupresůrní body, meridiány a akupunkturní dráhy Techniky, které se vyučují v masérském kurzu "Čínská tlaková masáž", můžete používat ve své dosavadní praxi (masážní salon, masáže ve fitness), případně si jednotlivé hmaty přidat do klasické či sportovní masáže..

Popis masérského kurzu

čínská masáž hlavy V tomto masérském kurzu se naučíte zakladním technikám těchto krásných orientálních masáží. Nedílnou součástí kompletního kurzu (7 dní) je teorie akupunkturních bodů, drah (meridiánů) a praxe masáží. V teorii a praxi se naučíte vyhledávat (lokalizovat) akupunkturní body a dozvíte se o jejich významu.

Rozvrh

Výuka zahrnuje 70 vyučovacích hodin + zkoušky (7 výukových dní, 8 den zkoušky). Praxe masáží obsahuje masáž hlavy, šíje, zad, pánve, dolních a horních končetin a břicha. Součástí teorie jsou základy čínské medicíny, indikace a kontraindikace, typy masáží, odlišnosti od evropských typů masáží, názvosloví v čínské medicíně, popis a indikace bodů a meridiánů".

čínská tlaková masáž šíje

Typy studia masérského kurzu čínská tlaková masáž:

Kurz "Čínská tlaková lineární masáž":

• intenzivní (8 pracovních dní od 8:00 hod. do 17:00 hod.)
  • prodloužené víkendy (2x blok od čtvrtka do neděle vždy od 8:00 hod. do 17:00 hod.)

Jednodenní semináře:

Kurz čínské masáže jsme na žádost studentů rozdělili jednotlivé části, které je možné absolvovat postupně a nezávisle na sobě (>čínská masáž hlavy, čínská masáž šíje, čínská masáž pánve, čínská masáž zad, čínská masáž horních a dolních končetin, teorie základů čínských masáží).

Termíny masérského kurzu: Čínská tlaková masáž:

Datum zahájení:
Datum ukončení:
25.06.2018
Kód akce:
TCM-17-11-24
Typ akce:
odborný kurz
Forma akce:
víkendový
Lektor:
Radek Kupr, Mgr. Karin Záhorcová, Uher Vít
Cena:
29.900 Kč
Pernerova 293/11, Praha 8, 3. patro
Pernerova 293/11, Praha 8, 3. patro
Legenda:
Praha Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Brno Ostrava
Pro základní popis termínu klikněte na název akce. Pro detailní popis kurzu klikněte na rozbalovací menu a na položku "Podrobné informace" nebo na symbol "oka".

Na masérský kurz čínská masáž si vezměte: na převlečení čisté světlé oblečení (kalhoty a triko), přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník a doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného. V ceně masérského kurzu jsou masážní prostředky a skripta. U typu kurzu "individuál" budou k dispozici jen pracovní materiály.

Rekapitulace kurzu Čínská tlaková masáž

Lektor:
Radek Kupr
Cena:
od 1.600,- Kč (1 den) do 6.900 (8 dní)
Učebna:
Praha 8 (může se měnit dle vypsaných termínů - podrobnosti u každého termínu)
Typ kurzu:
Jednodenní až osmi denní sle vypsaných termínů.
čínská tlaková masáž šíje čínská tlaková masáž šíje