BUĎFiT - institut vzdělávání v regeneraci.

Masérská škola pořádá rekvalifikační masérské kurzy akreditované MŠMT ČR, kurzy z oblasti masáže a fyzioterapie. E-SHOP s nabídkou: skládací masérské stoly, masážní oleje. BUĎFiT s.r.o., Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Brno

Podrobný popis kurzů

Zájemcům o masáže a o základní masérský kurz nabízíme rekvalifikaní masérský kurz s akreditací MŠMT ČR s názvem "Masér pro sportovní a rekondiční masáže", kde se i laik naučí základům regenerační a rekondiční masáže a pokud budou chtít se dále vzdělávat mají možnost navštěvovat další odborné kurzy.

Masérské kurzy

Naše masérská škola BUĎFiT se specializuje na vzdělávání masérů, fyzioteraputů, kosmetiček a pracovníků v regeneraci. Naší značkou ručíme za kvalitu pořádaných akci, což dokládá například 1. místo v hlasovací soutěži masérská škola roku 2011 a 3. místo v roce 2010.

Pro narůstající zájem široké veřejnosti o masáže jsme připravili pro laickou veřejnost tzv. "Rodinné masérské kurzy", které ukáží i laikům, jak pomoci svým blízkým a přátelům.

Kurzy "Rodinné masáže"

V této sérii masáží vás naučíme masáže v rodině vhodných při bolestech pohybového aparátu a hlavně regeneraci organismu. Jsou zde přednášeny techniky rekondiční masáže, čínské masáže a akupresury.

Masérský kurz "Rodinné masáže" pořádáme v cyklech:

Kurz rodinné masáže "Masáž hlavy"

V tomto kurzu vás lektor naučí jak pomoci svému blízkému při bolesti hlavy. Součástí výuky bude i povídání o situacích, kdy jsou tyto masáže nevhodné či dokonce nebezpečné. Kurz je připraven pro laiky, takže tuto masáž zvládne prakticky každý.

Kurz rodinné masáže "masáž šíje"

V tomto kurzu vás lektor naučí jak pomoci svému blízkému při bolesti šíje a krční páteře. Součástí výuky bude i povídání o situacích, kdy jsou tyto masáže nevhodné či dokonce nebezpečné. Kurz je připraven pro laiky, takže tuto masáž zvládne prakticky každý.

Kurz rodinné masáže "masáž zad"

V tomto kurzu vás lektor naučí jak pomoci svému blízkému při bolesti zad. Součástí výuky bude i povídání o situacích, kdy jsou tyto masáže nevhodné či dokonce nebezpečné. Kurz je připraven pro laiky, takže tuto masáž zvládne prakticky každý.

Kurz rodinné masáže "reflexní terapie"

Kurz je zaměřen na masáže plosky nohy, lektorka Vás provede technikou masáže reflexních zón plosky nohy.

Kurz rodinné masáže "baňkování"

Kurz je zaměřen na baňkování baňkovou masáž, jak pomoci v rodině s touto technikou.

Termíny kurzů rodinné masáže:"

Tato akce nemá vypsaný žádny termín...
Legenda:
Praha Karlovy Vary Žďár nad Sázavou Brno Ostrava
Pro základní popis termínu klikněte na název akce. Pro detailní popis kurzu klikněte na rozbalovací menu a na položku "Podrobné informace" nebo na symbol "oka".

Na kurz si vezměte: čísté pohodlné oblečení, přezůvky - pantofle (ne tenisky), sešit, psací potřeby, prostěradlo, ručník, papírové utěrky, doklad o zaplacení kurzu a doplatek kurzovného.